Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Profil firmy

O nás

aboutUs

GKFX je globální poskytovatel online obchodování na finančních trzích, který byl založen v roce 2010 a nabízí klientům širokou škálu investičních produktů.

Pro naše klienty jsme vyvinuli individuální služby, které Vám umožní přístup na finanční trhy prostřednictvím špičkové technologie využívající širokou škálu produktů.

Vyberte si z FX, CFD nebo Spreadbettingu k obchodování různých nástrojů, včetně indexů, akcií a komodit.

Jako regulovaný broker FCA dáváme Vaše potřeby do centra všeho, co děláme, a to poskytováním spolehlivých služeb, transparentních produktů a konkurenceschopných cen.

 

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.