Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Profil firmy

About Us

aboutUs
GKFX Europe je brokerská společnost pro obchodování FX s obchodní značkou AKFX Financial Services Ltd.. AKFX (GKFX Europe) sídlí na Maltě a je regulována agenturou Malta Financial Services Agency.

Společnost GKFX Europe byla založena v roce 2013 a jelikož usiluje o rychlý růst, rozšířila nabídku svých produktů na více než 600 produktů zahrnující FX, CFD, komodity, akcie a indexy. Nadále poskytujeme prvotřídní a spolehlivý uživatelský zážitek napříč širokou škálou platforem a zůstáváme orientováni na klienty v první řadě.

Naším cílem je stát se jedním z největších světových brokerů v celé Evropě. Uvědomujeme si, že s integritou a kvalitou služeb dosáhneme našich cílů společně s našimi zákazníky.

GKFX Europe je obchodním partnerem Forexu a CFD v globálním online obchodování. Poskytuje špičkové služby a platformu, s možností obchodovat více aktiv, jak soukromým, tak i institucionálním klientům.

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

80.17% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.