Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Výzkum

Kalkulačka a konvertor

Váš GKFX účet má možnost využívat různé nástroje, které nabízíme svým klientům. Mezi takové nástroje patří například kalkulačka nebo převodník měn. Naše kalkulačka Vám pomáhá k lepší informovanosti Vašich prostředků a dokáže Vám rychle a snadno spočítat informace k Vaším pozicím. Převodník měn konvertuje hodnoty měn, které jsou odpovídající k současnému trhu. 

margin-calculator-Icon Kalkulačka marže

Skupina produktu

Symbol

Popis

Páka

Měna

Objem / Lot

Cena

profit-calculator-Icon Kalkulačka profitu

Symbol

Očekávané pipy

Měna učtu

Objem

currency-converter-Icon Převodník kurzů

Částka

Měna

Měna

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 81% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 81% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

81% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.