Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Výzkum

Calculator and Convertor

Váš GKFX účet má možnost využívat různé nástroje, které nabízíme svým klientům. Mezi takové nástroje patří například kalkulačka nebo převodník měn. Naše kalkulačka Vám pomáhá k lepší informovanosti Vašich prostředků a dokáže Vám rychle a snadno spočítat informace k Vaším pozicím. Převodník měn konvertuje hodnoty měn, které jsou odpovídající k současnému trhu. 

margin-calculator-Icon Kalkulačka marže

Skupina produktu

Symbol

Popis

Páka

Měna

Objem / Lot

Cena

profit-calculator-Icon Kalkulačka profitu

Symbol

Očekávané pipy

Měna učtu

Objem

currency-converter-Icon Převodník kurzů

Částka

Měna

Měna

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 81.75% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 81.75% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

81.75% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.