Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Obchodování & Produkty

KOMODITY

Komoditní trh je finanční trh, který se zabývá surovinami. Je také znám jako „primární ekonomický sektor“. S GKFX máte přístup na hlavní komoditní trhy, jako jsou ropa a drahé kovy. Jsou to přírodní zdroje obchodované na burzách po celém světě.

Pro více informací o našich komoditních nabídkách, click here.

O OBCHODOVÁNÍ KOMODIT

KOMODITY JSOU ČASTO ROZDĚLENY DO DVOU SKUPIN.

1
 

MĚKKÉ KOMODITY
Káva / Kakao

2
 

TVRDÉ KOMODITY
Kovy / Ropy

Výroba komodit závisí na různých faktorech, jako jsou: Nabídka a poptávka; dopady počasí; americký dolar (obvykle cena) a ekonomický i politický sentiment. Tyto faktory znamenají, že komodity mohou výrazně kolísat.

Pokud jste dříve chtěli těžit ze změny ceny zboží, museli jste jej fyzicky koupit a uložit. Nyní však můžete investovat do ceny různých komodit ve formě CFD (Smlouva o rozdílu).

Když obchodujete s komoditami ve formě CFD, investujete do ceny - fyzicky ji nevlastníte.

Komodity jsou také obchodovány jako futures kontrakty. Jedná se o dohody, které v budoucnu obchodují s aktivy za dohodnutou cenu a datum. Umožňuje vám tedy obchodovat se smlouvami, aniž byste museli vlastnit podkladové aktivum.

PROČ OBCHODOVAT KOMODITY?
NA TRHU EXISTUJE ROZSAH KOMODIT Můžete obchodovat komodity se CFD na populární aktiva.
ZVÝŠENÁ TRANSPARENTNOST Váš zisk nebo ztráta je v průběhu času jasnější
BUDETE POVAŽOVÁN ZA „TRADIČNÍHO“ INVESTORA Komodity jsou považovány za základ globální ekonomiky

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.