Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Obchodování & Produkty

Cryptocurrency

JAK FUNGUJE OBCHODOVÁNÍ BITCOINU NA PÁKU

V GKFX jsou kryptoměny kótovány proti americkému dolaru, to znamená, že když kupujete krypto-měny na burze, prodáváte USD. Můžete si vybrat z Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash a Litecoin.

Když si koupíte krypto-měnu s GKFX, místo toho, aby jste ji převzali, zaujmete pozici, která zvýší nebo sníží hodnotu, protože cena se bude pohybovat proti dolaru.

KRYPTOMĚNY U GKFX
PROČ OBCHODOVAT KRYPTOCURRENCIES S GKFX
DOSTUPNÉ NA MT4 A MT4 WEBTRADER Můžete obchodovat se všemi výhodami našich oblíbených obchodních platforem. To zahrnuje využití schopností EA, backtestingu a špičkových grafů.
DLOUHÁ NEBO KRÁTKÁ POZICE Take a position on a rising or falling market
VYBERTE SI Z 5 KRYPTOMĚN Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash and Ripple
NÍZKÉ SPREADY Trade with spreads from $0.001

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.