Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Právní Dokumenty

Payment Methods

GKFX offers a wide range of secure online payment options for deposits and withdrawals.

Deposit

Popis Přijímané měny Transferové limity Transakční čas Transférové poplatky
Bankovní převody USD, EUR, GBP Min. 50 No Max. 1 to 5 pracovních dnů Bez poplatků*
Kreditní karta USD, EUR, GBP Min. 20 Max. 5000 Hned Bez poplatků*
Debetní karta USD, EUR, GBP Min. 20 Max. 5000 Hned Bez poplatků*
E - peněženka USD, EUR, GBP Max. 5000 Hned Bez poplatků

*Pokud použiváté mimo britskou debetní/kreditní kartu, tak mouhou nastat případy, kde Váš poskytovatel si učtujé malý poplatek. Tento poplatek Vám může byt vrácen na Váš obchodní účet po obdržení dokladu o poplatcích. Poznámka: Společnost GKFX neručí za přijaté ztráty finančních prostředků z důvodu technických problémů. Klienti by si měli vždy zajistit, aby měli na svém účtu nadbytečné prostředky, které by jim umožnily jakékoli nepřiznivé pohyby na finančních trzích.

Withdrawal

Popis Přijímané měny Transferové limity Transakční čas Transférové poplatky
Bankovní převod USD, EUR, GBP Min. 50 1 až 5 Pracovních dnů (záleží na státě) Bez poplatků
Kreditní / Debitní karta USD, EUR, GBP Min. 50 2 až 5 Pracovních dnů Bez poplatků
E-peněženka USD, EUR, GBP Min. 50 2 až 5 Pracovních dnů Bez poplatků

Všechny žádosti o výběry obdržené v pracovní dny před 14:00 (Britského času) budou zpracováný ve stejný den. Jakékoli požadavky obdržené po uplynutí této doby budou zpracovány na základě nejlepšího úsilí.

Přijatelné kreditní / Debitní karty

Visa MasterCard Debit Maestro Laser
Visa Delta Dankort Solo JCB
Visa Debit Visa Electron Carte Bleue Discover

Alternativní metody

Skrill
Sofort
Neteller

Vkládání finančních prostředků

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak vložit prostředky s GKFX, je použít kreditní / debetní kartu nebo E-peněženku. Platby, které jsou úspěšně autorizovány, budou okamžitě připsány na Váš účet. **

Chcete-li financovat svůj účet GKFX, můžete se přihlásit k zabezpečené části služby MyGKFX na naší domovské stránce, kde můžete učinit vklad kreditní / debetní kartou nebo kartou E-peněženky. Také můžete dostat naše bankovní údaje, na který můžete poslat vklad přímo z vašého bankovního účtu.

DPro všechny platby je zde minimum vkladu 20 GBP/EUR/USD.

Prosím použivejte kartu pouze ve svém vlastním jménu a ze svého osobního účtu, nikoli podnikání. Platby třetích stran jsou zakázány, to znamená, že žádní rodinní příslušníci nebo přátelé neposílají peníze ve vašem zastoupení.

Žádáme, abyste se zdrželi používání předplacených karet nebo jakéhokoli způsobu platby, který neumožňuje zpracování peněz.

V některých zúčastněných zemích přijímáme také následující alternativní platební metody.***

 • E-peněženky : Skrill and Neteller

  Neteller a Skrill jsou služby elektronických peněz, které fungují podle nařízení FCA elektronických peněz. Neteller a Skrill nabízí celosvětovou bezpečnou platební službu, pomocí níž lze přes internet převádět peníze do a z GKFX.

 • Bankovní převod v realném čase: Sofort

  Sofort - je metoda přímých plateb online a pracuje na základě on-line bankovnictví jako metoda REAL-TIME doručení, což znamená, že doručovací banka zašifruje platební údaje tak, aby byly prostředky okamžitě připsány.

  **Pokud se domníváte, že jste úspěšně provedli vklad, ale finanční prostředky se na Vašem obchodním účtu neprojevily, informujte nás prosím na adrese payments@gkfx.com, abychom Vám to mohli rychle vyřešit.

  ***Pokud chcete vložit některou z těchto metod, ale nevidíte možnost, kterou máte k dispozici v oblasti myGKFX, kontaktujte prosím platební skupinu na výše uvedené e-mailové adrese.

   

Broker to Broker

Pokud chcete zaslat finanční prostředky od jiného makléře, napište nám prosím na adresu payments@gkfx.xom, abyste obdrželi náš převodní formulář. Minimální požadavek je 5000 USD/EUR/GBP na převod. Společnost GKFX může přijímat finanční prostředky pouze od makléře regulovaného ve FCA Spojené království.

Debitní a Kreditní karty:

Pokud se Vaše údaje o kartě změnily od Vašeho posledního uložení nebo chcete zaregistrovat novou kartu u nás, proveďte minimální vklad ve výši 20 GBP/EUR/USD s Vaší novou kartou. Prosím dejte vědět našemu platebnímu týmů o změně nebo o registraci nové platební karty. Finanční prostředky pak nemůžete dostávat zpátky na starou kartu.

Pro britské debetní / kreditní karty zde nejsou žádné poplatky. Pokud použiváte debetní / kreditní kartu mimo Spojené království, mohou nastat případy, kdy je Vám účtován malý poplatek. Poplatek Vám lze vrátit na Váš obchodní účet po obdržení dokladu o poplatcích.

Vezměte na vědomí, že ve výjimečných případech může Váš poskytovatel platebních karet zpracovávat platby, které nám byly poskytnuty jako hotovostní zálohu a budete jim účtovány odpovidajicím způsobem. Obraťte se prosím na vydavatele karty pokud si nejste jisti, jak mohou s Vámi ukládat náš vklad.

GKFX uplatňuje omezení 4 kreditních karet na jednoho klienta. Pokud potřebujete nahradit údaje o kartě, ale překročili jste limit pro 4 karty, obraťte se prosím na náš Finanční tým. Vezměte prosím na vědomí, že společnost GKFX může požadovat doklad o podrobnostech Vaší kreditní karty.

 • Bankovní převod

  Finanční prostředky můžete připsat na Váš účet GKFX přes bankovní převod na náš účet Barclays Bank. Tento převod nemůže byt proveden prostřednictvím webových stránek. Proto prosím použijte své vlastní bankovní zázemí k provedení převodu.

  Platby až do denního limitu 10 000 GBP mohou být převedeny ve stejný den, a to pomocí služby jako je FastPay, většina maloobchodních bank tuto službu nabízí. (Mějte na paměti, že denni limit se může lišit od banky k bance).

  Pokud provádíte platby vyšší než 10 000 GBP, můžete využit službu CHAPS, která je také k dispozici u Vaši banky. Také je to platebni služba stejného dne. Mějte na paměti, že Vaše banka Vám může účtovat poplatek za provedení platby CHAPS.

  Platby, BACS / Mezinárodní platby, mohou být provedeny, ale mohou trvat až 5 dní, než se připišou na náš bankovní účet. Na Váš obchodní účet tedy nemůžeme připsat finanční prostředky, dokud platba nebude v naší bance.p>

  Při platební transakci nám prosím uveďte číslo obchodního účtu GKFX jako poznámku. Informace o bankovním účtu GKFX, které jsou pro Vaší zemi relevantní, můžete zkontrolovat přihlášením do oblasti myGKFX.

  Mějte prosím na vědomí, že vklad, který obdržíme na našem bankovním účtu, může být připsán pouze v pracovní době (od 9:00 do 17:00 britského času, ponděli až pátek). Chcete-li nám poradit o převodu s cílem zajistit rychlé přidělení, kontaktujte prosím payments@gkfx.com

  Pokud ukládáte v měně, která se liší od GBP, EUR a USD, obraťte se na Vaší banku o radu směnných kurzů a poplatků, které mohou nastat dříve, než nám dorazí finanční prostředky.

  Pokud obdržíme peníze v měně, která se liší od měny Vašého obchodního účtu, použijeme naše sazby k přidělení finančních prostředků. Obraťte se na payments@gkfx.com, pokud si přejete zjistit aktuální sazby.

 • Výběr finančních prostředků

  Abychom Vás a GKFX ochránili před podvodem, můžeme, před jakýmkoliv výběrem, požadovat další informace, například doklad o totožnosti.

  Minimální částka pro požadavek na výběr je 50 GBP / EUR / USD, pokud nepožadujete úplný zůstatek. Pokud požadujete výběr úplného zůstatku, tak se ujistěte, že všechny otevřené pozice jsou uzavřeny a emailem na payments@gkfx.com požádejte o zbývající prostředky.

  Všechny žádosti o výběr obdržené v pracovní dny před 14:00 (britského času) budou zpracovány ve stejný den. Jakékoli požadavky obdržené poté budou zpracovány na základě nejlepších záležitosti. Pokud se Vaše žádost zpracovává a Vy nemáte dostatečné finanční prostředky na výběr, tak Vaše žádost bude zrušena.

  Abychom zvýšili efektivitu, omezujeme žádosti o jeden výběr za den. Pokud chcete upravit požadavek ještě před jeho zpracováním, pošlete e-mail na platební skupinu, abychom ohli ověřit, zda je to pro Vás možné udělat.

  Pokud požadovaná částka z výběru zanechá malý zbývající zůstatek (5 nebo méně EUR/USD/GBP), pak bude celá částka zrušena (pokud jsou všechny pozice uzavřeny).

  • E-peněženka

   Výběry prostřednictvím služby E-peněženka se nevztahuje na poplatky a vrátí se do elektronické peněženky do dvou pracovních dnů.

  • Debitní a Kreditní karty:

   V rámci naších pravidel proti praní špinavých peněz se vždy snažíme vrátit finančních prostředky metodou a zdrojem, ze kterého byly uloženy.

   Pokud na Vašem účtu vznikne zisk nebo omezení, které nám brání vrátit peníze na vkladovou kartu, můžeme vrátit finanční prostředky na váš zaregistrrovaný bankovní účet. To můžeme pouze tehdy, pokud je poskytnut bankovní dokument s příslušnými informacemi. Budete kontaktování členem našého platebního týmu, pokud takové informace budeme potřebovat.

   Částka, která byla vrácena, by se měla dostat do Vášého účtu banky nebo kreditní karty do 3 až 5 pracovních dnů po žádosti o vrácení peněz.

   Berte prosím na vědomí, že informace o debetní nebo kreditní kartě uchováváme na omezenou dobu. Pokud již nemáme Vaše údaje o kartě, může náš platební tým požadovat, abyste znovu odeslali podrobnosti Vaší karty.

  • Bankovní převod:

   Pokud jste vložili bankovním převodem do společnosti GKFX, bude Vaše platba vrácena na stejný bankovní účet. V některých případech mohou být údaje o registrovaném bankovním účtu neúplne při platební transakci, takže můžeme Váas požádat o další důkaz svého účtu.

   Bankovní výběry jsou zcela zdarma, kromě plateb ve stejný den. Mezinárodní klienti si mohou nechat u své banky prověřit poplatky za účtované za příjem nebo za převod peněžních prostředků ze zahraničí. ****

   Vybirání ze stejného dne: Pokud jste klientem z Velké Británie a přejete si obdržet Vaše prostředky ve stejný den, ujistěte se, že máme k dispozici uložený bankovní doklad. Žádosti o bankovní převody musí být obdrženy nejpozději do 14:30 (britského času) a musí být účtovány bankovním poplatkem ve výši 15 GBP.

   Rychlejší platba: Pokud jste klient z Velké Británie a Vaše banka nabízí možnost Rychle platby, můžeme pomoci tohoto způsobu odeslat zpět finanční prostředky na Váš bankovní účet. Odběry nad 1000 GBP pro rychlé výběry jsou ve Velké Británii zpracovány zdarma.

   ****Finanční prostředky budou zasílány pouze ve stejné měně jako Váš obchodní účet: USD, EUR nebo GBP.

    

GKFX Platební pravidla

Berte prosím na vědomí, že společnost GKDX nebude přijímat platby třetích stran (včetně členů rodiny) v souladu s předpisy proti praní špinavých peněz. Navíc platby E-peněženkou nebudou automaticky připsány na žádné obchodní účty, ve kterých registrované jméno nebo e-mailová adresa společnosti GKFX neodpovídá registrovanému jménu nebo e-mailové adrese elektronické peněženky. Výplaty se provádějí výhradně ke stejnému zdroji (např. Bankovnímu účtu nebo kreditní kartě), ze kterého byl vklad proveden. Pokud jste pro vklad použili více zdrojů, informujte nás o Vašem preferovaném zdroji splátek. Společnost GKFX může podle vlastního uvážení zvolit zdroj, který považuje za nejvhodnější. Neni-li platba z jakéhokoli důvodu možná (např. Uzavření nebo změna bankovního účtu) uplatnit na stejný zdroj, informujte nás prosím o předvolbách platby e-mailem nebo telefonicky. GKFX si může vyžádat další dokumenty k ověření nového zdroje.

 

Pozor

Dokonce i v případě automatického vkladu prostřednictvím elektronických peněženek a kreditních karet, nelze okamžitou rezervaci zaručit. Je tedy Vaší povinností vždy sledovat Vaše transakce, to znamená sledování stavu Vašeho účtu a zajištěni toho, aby byly vždy dostatečné finanční prostředky na udržení Vašich otevřených pozic. Veškeré ztráty nebo ztráty vyplývající z opožděné rezervace budou kryty Vaši odpovědnosti. V případě, že během rezervace nastane zpoždění, informujte nás prosím okamžitě telefonicky, a pokud k takovému případu dojde, odpovíme shovívavě.

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

80.17% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.