Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Obchodování & Produkty

Swapové sazby

Informace o poplatcích za držení pozice přes noc, které budou buď odepsány nebo připsány na váš obchodní účet.
 

Financování
Můžete být předmětem financování přes noc, necháte-li své pozice otevřené po 22. hodině britského času.
 
Jakákoliv pozice otevřená přes noc bude předmětem finančního poplatku tzv. swapu. V závislosti na obchodovaném produktu, objemu a pozici (krátká nebo dlouhá), bude Vám negativně nebo pozitivně zpoplatněn rollover (22 hodin britského času) automaticky.
 
Mějte na paměti, že všechny produkty budou negativně nebo pozitivně zpoplatněny na 3 dny jako spotovou hodnotu, a to buď ve středu nebo v pátek (v závislosti na produktové skupine).
 
Tyto produktové detaily můžete najít na MT4 platformě. Najdete je v hlavním menu. Pohled > Symboly > Zvolte skupinu produktů > Zvolte produkt > Vlastnosti.
 
Případně můžete na produkt v liště „Trh“ v levé straně platformy kliknout pravým tlačítkem a vybrat Specifikace.
 
Pokud chcete zjistit hlubší informace, neváhejte kontaktovat Support team na support@gkfx.eu
 
Provize
Nezpoplatňujeme provize na našem obchodovatelném účtě, pokud není jinak specifikováno na našem účtě.
 

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.