Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Obchodování & Produkty

Market Information Sheets

Celý sortiment produktů si můžete prohlédnout stažením tržních informačních listů.

 
Nabízené FX trhy
Našim klientům nabízíme jeden z největších výběrů měnových párů FX na světě a na některé z nejkonkurenceschopnějších marží při závazku udržovat rozpětí co nejužší. Zatímco většina nabízených trhů jsou hlavními měnovými páry, snažili jsme se přidat i některé další populární, ale méně likvidní světové páry, abychom poskytli velmi široký průřez pro obchodování měn nebo spekulaci. Chcete-li si prohlédnout celý sortiment, klikněte na naše informační listy o trhu (MIS)

Stáhnout soubor PDF

 

Professional Customers

Pokud nemáte Adobe Reader, můžete si ho stáhnout kliknutímzde

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.