Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

GKFX Sirix Trader

Sirix WebTrader poskytuje uživatelům stejnou funkčnost a použitelnost, jako platforma MT4, ale s větší flexibilitou týkající se přístupu na platformu z libovolného počítače. Pokud používáte Sirix WebTrader, máte možnost obchodovat pomocí obchodování-jedním-kliknutím, bezproblémového sociálního obchodování, černobílého v HTML 5 a pokročilého grafování.

  • Pokročilé Mapování
  • Černo - bílý
    v HTML5
  • One-Click obchodování
Prozkoumat
SIRIX WEBTRADER

MetaTrader 4 WebTrader poskytuje uživatelům veškerou stejnou funkčnost a použitelnost, jaká je vidět na standardním nativním řešení platformy MT4, ale s větší flexibilitou přístupu na platformu z libovolného počítače s webovým rozhraním. Pokud používáte MT4 WebTrader, máte možnost obchodovat pomocí obchodování jedním kliknutím, ochranou dat, historií obchodování, 30 ukazateli technické analýzy, citacemi v reálném čase pomocí služby Market Watch, přístupem k devíti časovým rámcům a mnoha dalšími funkcemi.

desktop respo-desktop
1
OBCHODOVAT S
Pouhým kliknutím

Snadno provádět obchody jedním kliknutím v Sirix. Jednoduché uživatelské rozhraní vám umožní otevřít pozici okamžitě.

SIRIX WEB-
Přestavěn v HTML5
SIRIX WEB-
Přestavěn v HTML5

Sirix byl přestavěn do HTML5 a je plně kompatibilní. Obchodujte v elegantním černém profesionálním pracovním prostoru nebo na jasně bílém pozadí. Vyberete si způsob, jakým chcete obchodovat. Sirix nabízí sdílenou peněženku mezi webem, mobilním prostředím a prostředím tabletů, finanční zprávy a streamování dat v reálném čase.

2
3
POKROČILÝ
ZMAPOVÁNÍ

Nový web Sirix přichází s vestavěnými pokročilými indikátory a grafy, a umožňuje obchodovat přímo z grafu. Nový Sirix přichází s více než 30 populárními indikátory, které jsou neustále doplňovány, aby vám poskytly výhodu na trhu.

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.