Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Sociální odpovědnost

V GKFX je naším posláním dát do popředí našeho podnikání integritu a kvalitu služeb

V GKFX se naše poslání rozšiřuje nad rámec naší role globálního poskytovatele finančních služeb a věříme, že můžeme pozitivně ovlivnit komunity, ve kterých máme přítomnost, poskytováním pracovních příležitostí a darováním místním hodnotným příčinám.

Jsme proto hrdí na to, že přispíváme k organizacím, které pracují na zlepšování kvality života všech lidí kolem nás a aktivně podporují naše zaměstnance, aby se podíleli na fundraisingových a osvětových akcích.

GKFX realizuje řadu vzdělávacích a kulturních projektů, aby přispěla k sociálnímu rozvoji těchto zemí. Od svého založení GKFX zahajuje projekty, které pomohou transformovat málo rozvinuté země na moderní a vysoce respektované společnosti.

Nejvíce nedávno, GKFX Evropa darovala tisíce liber sponzorovat dva starší členy personálu, který řídil Londýn Marathon pro dvě charitativní organizace podle jejich výběru který byl výzkum rakoviny UK a národní slepá dětská společnost.

Níže jsou uvedeny některé další charitativní organizace, ke kterým přispěla společnost GKFX:

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.