Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Social Responsibility

At GKFX, our mission is to put integrity and quality of service to the forefront of our business

At GKFX our mission expands beyond our role as a global financial services provider and we believe that we can positively impact the communities where we have a presence by providing employment opportunities and donating to local worthwhile causes.

We therefore take pride in contributing to organisations that work to improve the quality of life of all those around us and actively encourage our staff to participate in fundraising and awareness events.

GKFX carries out numerous educational and cultural projects in order to make a contribution to the social development of these countries.Since its establishment, GKFX has been launching projects that will help to transform under-developed countries into modern and highly respected societies.

Most recently, GKFX donated thousands of pounds to sponsor two senior members of staff who ran the London Marathon for two charities of their choice which were Cancer Research UK and the National Blind Children`s Society. 

Below  are some other charitable organizations that GKFX have contributed to:

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 80.17% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

80.17% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.