Zavřít

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Jak byste ohodnotili naše stránky podle stupnice od 1 do 5, za předpokladu, že je 5 nejvyšší a 1 nejnižžší známka?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosím napiště zpětnou vazbu do pole níže a řekněte nám, co si myslíte!

Refresh

Obchodování & Produkty

Akcie

Naučte se základní principy nízkonákladového obchodování CFD bez placení provizí nebo finančních nákladů.

Co jsou akcie?

Akcie představují vlastní kapitál, který investuje investor do vlastnictví malého procenta společnosti. Pro tento účel jsou procenta společnosti rozdělena a sdílena. Pokud tato hodnota společnosti vzroste, hodnota kapitálu to odráží.

Veřejně obchodované společnosti uvádějí své akcie na burze pro kohokoli. Čím více lidí investuje do společnosti prostřednictvím akcií a akcií, tím více kapitálu společnost má k financování svých obchodních operací. Investoři mohou diverzifikovat své investiční portfolio prostřednictvím nákupu různých průmyslových odvětví na burze.

Investor koupí podíl ve společnosti, aby jej později prodal za účelem zisku. Očekávají, že tento podíl zvýší hodnotu, avšak akcie společnosti nebudou vždy stoupat. To znamená, že tento proces nákupu a prodeje akcií a akcií probíhá velmi rychle.

Jakmile investor koupí akcii, je povinen toto vlastnictví zaregistrovat na rejstříku / certifikátu akcionáře. Když se investor rozhodne prodat své akcie, bude trvat až tři dny, než budou tyto prostředky uhrazeny na vašem účtu.

VAROVÁNÍ RIZIK


CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

 

CFD (rozdílové smlouvy) jsou komplexní nástroje a představují vysoké riziko rychlé peněžní ztráty v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů utrpí při investování do CFD s tímto poskytovatelem ztrátu. Měli byste zvážit, zda rozumíte podstatě těchto CFD a víte, jak fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Zhlédněte, prosím, na položky Varování před riziky a Obchodní podmínky pro více informací.

73% retailových investorů utrpí při investování do CFD ztrátu.